پایا بار، بهترین و معتبرترین شرکت باربری و اتوبار در تهران و ارائه دهنده ویژه ترین خدمات جابجایی اثاثیه منزل، ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها و ..... با بالاترین کیفیت حمل بار می باشد. ویژه ترین خدمات اتوبار در تهران بدون هیچ محدودیتی در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل، و همچنین ارائه خدمات حمل بار بین شهری به سراسر کشور از خدمات ویژه مان است

کیفیت برای ما مهم ترین اصل است و همین سبب شده تا در ارائه خدمات باربری بهترین باشیم.شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده اسباب کشی و جابجایی تان را به تیم آموزش دیده ما محول نمایید. جابجایی منازل ، ادارات ، سازمان خصوصی و دولتی ، فروشگاه ها را در کوتاهترین زمان ممکن با کیفیت بالا برای شما عزیزان انجام می دهیم.

بسته بندی اثاثیه از مهم ترین نکات در امر باربری است که این مهم را به سبک شرکت های اروپایی ارائه می نماییم. ارائه خدمات نوین حمل اثاثیه و ارائه با کیفیت ترین لوازم جهت بسته بندی وسایل توسط ما انجام می شود.

رفاه و آسایش شما برای ما اصلی مهم است. بدین منظور امکان محاسبه آنلاین قیمت باربری در تهران را در وب سایت مان ایجاد نموده ایم. برای اولین بار در کشور می توانید تا با انتخاب خدمات حمل بار مورد نیازتان، هزینه های جابجایی تان را محاسبه نمایید.

همکاران ما نیز به صورت شبانه روزی از طریق شماره 09121497874پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشند. به عنوان بهترین باربری برای اسباب کشی می توانید از ما بروز ترین فناوری های حمل و نقل را درخواست نمایید. همواره بهترین و ایده آل ترین خدمات را مطابق با رویه شرکت های اروپایی ارائه می نماییم تا سلامت بار و اثاثیه تان را تضمین نماییم. به جز خدمات جابجایی در تهران می توانید کلیه خدمات اتوبار و ارسال بار به شهرستان های سراسر کشور را از ما بخواهید.

فرم ارتباط با ما

ما خود را موظف به بهترین پاسخگویی به مشتری میدانیم !تماس با ما

آدرس: تهران فردوس نظافتی شرقی پلاک ۴۴

02144442020


09121497874